DW150/200mm T-stuk met dop Zwart
ISOTUBE Plus
- T-stuk 90 graden – zwart
- Werkende lengte: 40 mm korter
- 150 mm binnendiameter / 200 mm buitendiameter
- Inwendig RVS 316L / Uitwendig RVS 304
Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm - Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/mc)
T600-N1-D-V2-L50050-G70
EN 1856-1 :2009 - Geen koude- of warmtebrug
- Insteeksysteem
- Doorvoer afstand:
– niet brandbare materialen: 20mm
– brandbare materialen met omkokering: 0mm
– brandbare materialen: 70mm
- Wordt geleverd zónder klemband, deze apart bestellen
| Gewicht | 4 kg |
|---|
Gerelateerde producten
IP Twist Lock 150/200mm
Loden slab 45°- 60°graden 200mm
Toevoegen aan winkelwagenHT loodslab 45 – 60° diameter: – Ø HT 150-200 m / CC 130-200 De loodslab kan niet gepoedercoat worden geleverd, in plaats daarvan kunt u een spuitbus bestellen (Ral 9005). Loodslab (Lodenslab) geschikt voor kanalen met een buitendiameter van 200 mm
IsotubePlus DW150/200 Zwart
DW150/200mm Nisbus 50 cm zwart
Toevoegen aan winkelwagenDW/150mm Nisbus 50cm – zwart Halve meter dubbelwandig met ingebouwde nisbus, dus goedkoper dan een aansluitstuk plus een aparte 50cm sectie. Met deze dubbelwandige nisbus heeft u geen enkelwandige paspijp meer nodig, u schuift de enkelwandige pijp omhoog en laat deze weer zakken. Temperatuurklasse T600 Staalsoort 316L inwendig / uitwendig RVS 304 Binnenwanddikte 0,5mm oplopend voor grotere …
IsotubePlus DW150/200 Zwart
DW100/200mm Onderaansluitstuk naar...
Toevoegen aan winkelwagenISOTUBE Plus Onder-aansluitstuk – zwart Aansluiting enkelwandig: 100 mm Werkende lengte: 40 mm korter 150 mm binnendiameter / 200 mm buitendiameter Inwendig RVS 316L / Uitwendig RVS 304 Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/m3) temperatuurklasse 1200°C / EN 1094-1 Certificering T600 rookkanaal voor gas, lichte stookolie en hout; T600-N1-D-V2-L50050-G70 …
Aduro houtkachels
Jacobus houtkachels
Altech houtkachels
Accente
ÇALIŞKAN
Casiple houtkachels
Charlton & Jenrick Houtkachels
Dovre houtkachels
Jydepejsen houtkachel
Nestor Martin houtkachels
Termatech Houtkachels
Thorma houtkachel
Compleet set voor schuindak
Langs de gevel set
Thorma
MBS
Dovre houtkachels
Jacobus houtkachels
Hark houtkachels
Lacunza houtkachels
Jydepejsen Houtkachels
Mbs houtkachels
Modernline houtkachels
Termatech Houkachels
Enkelwandig kachelpijp Zwart
Enkelwandig kachelpijp Antraciet
Enkelwandig pijp Antraciet
Pelletkachel pijp RVS 80mm
TT pelletkachel pijp EW 100mm
IP Twist Lock 150/200mm zwart
IP Twist Lock 150/200mm
IsotubePlus DW80/130 Zwart
Colt Schoorsteenkappen
Draaikap Dragon Gek
Boldraadroosters
Regenkappen
Regenkap Zwart gepoeder coated
Trekkappen rvs
Turbowent draaikappen
klepsleutel en smoorkleppen
Glasvezelkoord
Inspectieluik roetluik
Isolatie materialen
Kachelglas op maat
Mica
Reparatie artikelen
Verf artikelen
Vermiculiteplaat (binnenwerk kachel)
Schoorsteenveegset met staalborstel
Vloerplaat 2MM staal
1MM verloop zwart
2mm verloop