- Met een DW150/200 50 cm pijp wordt de versleping ongeveer 32cm en de lengte ongeveer 73 Lang.
- Prijs per bocht en wordt geleverd zónder klemband, deze apart bestellen
| Gewicht | 4 kg |
|---|
Gerelateerde producten
IsotubePlus DW150/200
DW150/200mm pijp 30cm lengte
Toevoegen aan winkelwagenISOTUBE Plus
- lengte: 100 cm
- Werkende lengte: 40 mm korter
- 150 mm binnendiameter / 200 mm buitendiameter
- Inwendig RVS 316L / Uitwendig RVS 304
Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm - Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/m3)
T600-N1-D-V2-L50050-G70
EN 1856-1 :2009 - Geen koude- of warmtebrug
- Insteeksysteem
- Doorvoer afstand:
– niet brandbare materialen: 20mm
– brandbare materialen met omkokering: 0mm
– brandbare materialen: 70mm - Wordt geleverd zónder klemband, deze apart bestellen
IsotubePlus DW150/200
DW150mm Onderaansluitstuk naar...
Toevoegen aan winkelwagenISOTUBE Plus onder-aansluitstuk Werkende lengte: 40 mm korter Aansluiting enkelwandig: 120 mm 150 mm binnendiameter / 200 mm buitendiameter Inwendig RVS 316L / Uitwendig RVS 304 Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/mc) temperatuurklasse 1200°C / EN 1094-1 Certificering T600 rookkanaal voor gas, lichte stookolie en hout; T600-N1-D-V2-L50050-G70 EN 1856-1 …
IsotubePlus DW150/200
DW150/200mm Schuifpijp 257 –...
Toevoegen aan winkelwagenISOTUBE Plus paspijp 257 – 390 mm Werkende lengte: 40 mm korter 150 mm binnendiameter / 200 mm buitendiameter Inwendig RVS 316L / Uitwendig RVS 304 Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/mc) temperatuurklasse 1200°C / EN 1094-1 Certificering T600 rookkanaal voor gas, lichte stookolie en hout; T600-N1-D-V2-L50050-G70 EN 1856-1 …
Aduro houtkachels
Jacobus houtkachels
Altech houtkachels
Accente
ÇALIŞKAN
Casiple houtkachels
Charlton & Jenrick Houtkachels
Dovre houtkachels
Jydepejsen houtkachel
Nestor Martin houtkachels
Termatech Houtkachels
Thorma houtkachel
Compleet set voor schuindak
Langs de gevel set
Thorma
MBS
Dovre houtkachels
Jacobus houtkachels
Hark houtkachels
Lacunza houtkachels
Jydepejsen Houtkachels
Mbs houtkachels
Modernline houtkachels
Termatech Houkachels
Enkelwandig kachelpijp Zwart
Enkelwandig kachelpijp Antraciet
Enkelwandig pijp Antraciet
Pelletkachel pijp RVS 80mm
TT pelletkachel pijp EW 100mm
IP Twist Lock 150/200mm zwart
IP Twist Lock 150/200mm
IsotubePlus DW80/130 Zwart
Colt Schoorsteenkappen
Draaikap Dragon Gek
Boldraadroosters
Regenkappen
Regenkap Zwart gepoeder coated
Trekkappen rvs
Turbowent draaikappen
klepsleutel en smoorkleppen
Glasvezelkoord
Inspectieluik roetluik
Isolatie materialen
Kachelglas op maat
Mica
Reparatie artikelen
Verf artikelen
Vermiculiteplaat (binnenwerk kachel)
Schoorsteenveegset met staalborstel
Vloerplaat 2MM staal
1MM verloop zwart
2mm verloop