DW100/150 schuin pannendak
- Complete set te gebruiken als dakdoorvoer voor blokhut, tuinhuis, chalet of veranda.
ISOTUBE Plus Dubbelwandig 100/150 mm ( Binnendiameter 100mm / buitendiameter 150mm). Voor kachels met 100 mm (10 cm) of 80 mm (8cm) uitgang. Heeft uw kachel bijvoorbeeld een 150mm uitgang? Dan gaat u voor een DW150/200mm set.
- RVS
Set bestaat uit:
- 1 meter Dubbelwandig 100/150
- Klemband
- Stormkraag
- Loodslab met hellingshoek naar keuze
- Valwindtrekkap
- Dakbevestigingsbeugel naar keuze
- Brandseparatieplaat hellend (optie: meebestellen)
Opties:
- Keramische isolatie deken
- Siliconkit (hittebestindig)
- Extra klemband t.b.v. onderaansluitstuk
- Brandseparatieplaat hellend (afdichting gat onder dakbeugel)
| Gewicht | 13 kg |
|---|
Gerelateerde producten
Compleet set voor schuindak
DW100/150 schuin dak bitumen set...
Aanbieding!
Compleet set voor schuindak
DW200/250 schuin dak epdm, kunstof
Aanbieding!
DW80/130 schuin dak epdm, kunstof
Toevoegen aan winkelwagenBLOKHUTKNALLER Complete set te gebruiken als dakdoorvoer voor blokhut, tuinhuis of veranda. 1 meter Dubbelwandig 80/130 met klemband Rubberen Doorvoer Valwindtrekkap naar keuze Stormkraag Dakbevestigingsbeugel (naar keuze) Onderaansluitstuk/Overgangsstuk Dubbelwandig naar Enkelwandig 80 mm
Aduro houtkachels
Jacobus houtkachels
Altech houtkachels
Accente
ÇALIŞKAN
Casiple houtkachels
Charlton & Jenrick Houtkachels
Dovre houtkachels
Jydepejsen houtkachel
Nestor Martin houtkachels
Termatech Houtkachels
Thorma houtkachel
Langs de gevel set
Thorma
MBS
Dovre houtkachels
Jacobus houtkachels
Hark houtkachels
Lacunza houtkachels
Jydepejsen Houtkachels
Mbs houtkachels
Modernline houtkachels
Termatech Houkachels
Enkelwandig kachelpijp Zwart
Enkelwandig kachelpijp Antraciet
Enkelwandig pijp Antraciet
Pelletkachel pijp RVS 80mm
TT pelletkachel pijp EW 100mm
IP Twist Lock 150/200mm zwart
IP Twist Lock 150/200mm
IsotubePlus DW80/130 Zwart
Colt Schoorsteenkappen
Draaikap Dragon Gek
Boldraadroosters
Regenkappen
Regenkap Zwart gepoeder coated
Trekkappen rvs
Turbowent draaikappen
klepsleutel en smoorkleppen
Glasvezelkoord
Inspectieluik roetluik
Isolatie materialen
Kachelglas op maat
Mica
Reparatie artikelen
Verf artikelen
Vermiculiteplaat (binnenwerk kachel)
Schoorsteenveegset met staalborstel
Vloerplaat 2MM staal
1MM verloop zwart
2mm verloop