DW 100/150 pijp 100 cm lengte ZWART
ISOTUBE Plus
- lengte: 100 cm – zwart
- Werkende lengte: 40 mm korter
- 100 mm binnendiameter / 150 mm buitendiameter
- Inwendig RVS 316L / Uitwendig RVS 304
Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm - Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/m3)
T600-N1-D-V2-L50050-G50
EN 1856-1 :2009 - Geen koude- of warmtebrug
- Insteeksysteem
- Doorvoer afstand:
– niet brandbare materialen: 20mm
– brandbare materialen met omkokering: 0mm
– brandbare materialen: 50mm - Wordt geleverd zónder klemband, deze apart bestellen
Let op: producten die voor u speciaal gepoedercoat worden kunnen niet retour genomen worden.
| Gewicht | 2 kg |
|---|
Gerelateerde producten
IsotubePlus DW100/150 Zwart
DW 100/150 Schuifpijp 257 –...
Toevoegen aan winkelwagenISOTUBE Plus – dubbelwandig paspijp 257 – 390mm zwart Werkende lengte: 40 mm korter 100 mm binnendiameter / 150 mm buitendiameter Inwendig RVS 316L / Uitwendig RVS 304 Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/m3) temperatuurklasse 1200°C / EN 1094-1 Certificering T600 rookkanaal voor gas, lichte stookolie en hout; T600-N1-D-V2-L50050-G50 …
IsotubePlus DW100/150 Zwart
DW 100/150 Onderaansluitstuk naar...
Toevoegen aan winkelwagenISOTUBE Plus – dubbelwandig Onder-aansluitstuk naar enkelwandig 80 mm – zwart met krimprand Werkende lengte: 40 mm korter 100 mm binnendiameter / 150 mm buitendiameter Inwendig RVS 316L / Uitwendig RVS 304 Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/m3) temperatuurklasse 1200°C / EN 1094-1 Certificering T600 rookkanaal voor gas, lichte stookolie …
IsotubePlus DW100/150 Zwart
DW 100/150 Onderaansluitstuk 100mm...
Toevoegen aan winkelwagenISOTUBE Plus – dubbelwandig Onder-aansluitstuk – zwart met krimprand Werkende lengte: 40 mm korter 100 mm binnendiameter / 150 mm buitendiameter Inwendig RVS 316L / Uitwendig RVS 304 Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/m3) temperatuurklasse 1200°C / EN 1094-1 Certificering T600 rookkanaal voor gas, lichte stookolie en hout; T600-N1-D-V2-L50050-G50 EN …
IsotubePlus DW100/150 Zwart
DW 100/150 contra-aansluitstuk...
Aduro houtkachels
Jacobus houtkachels
Altech houtkachels
Accente
ÇALIŞKAN
Casiple houtkachels
Charlton & Jenrick Houtkachels
Dovre houtkachels
Jydepejsen houtkachel
Nestor Martin houtkachels
Termatech Houtkachels
Thorma houtkachel
Compleet set voor schuindak
Langs de gevel set
Thorma
MBS
Dovre houtkachels
Jacobus houtkachels
Hark houtkachels
Lacunza houtkachels
Jydepejsen Houtkachels
Mbs houtkachels
Modernline houtkachels
Termatech Houkachels
Enkelwandig kachelpijp Zwart
Enkelwandig kachelpijp Antraciet
Enkelwandig pijp Antraciet
Pelletkachel pijp RVS 80mm
TT pelletkachel pijp EW 100mm
IP Twist Lock 150/200mm zwart
IP Twist Lock 150/200mm
IsotubePlus DW80/130 Zwart
Colt Schoorsteenkappen
Draaikap Dragon Gek
Boldraadroosters
Regenkappen
Regenkap Zwart gepoeder coated
Trekkappen rvs
Turbowent draaikappen
klepsleutel en smoorkleppen
Glasvezelkoord
Inspectieluik roetluik
Isolatie materialen
Kachelglas op maat
Mica
Reparatie artikelen
Verf artikelen
Vermiculiteplaat (binnenwerk kachel)
Schoorsteenveegset met staalborstel
Vloerplaat 2MM staal
1MM verloop zwart
2mm verloop