IsotubePlus DW100/150
DW 100/150 Schuifpijp 257 –...
Toevoegen aan winkelwagenISOTUBE Plus paspijp 257 – 390 mm Werkende lengte: 40 mm korter 100 mm binnendiameter / 150 mm buitendiameter Inwendig RVS 316L / Uitwendig RVS 304 Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/mc) temperatuurklasse 1200°C / EN 1094-1 Certificering T600 rookkanaal voor gas, lichte stookolie en hout; T600-N1-D-V2-L50050-G50 EN 1856-1 …
IsotubePlus DW100/150
DW 100/150 Stoelconstructie element...
Toevoegen aan winkelwagenISOTUBE Plus – dubbelwandig stoelconstructie element set Werkende lengte: 40 mm korter 100 mm binnendiameter / 150 mm buitendiameter Inwendig RVS 316L / Uitwendig RVS 304 Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/mc) temperatuurklasse 1200°C / EN 1094-1 Certificering T600 rookkanaal voor gas, lichte stookolie en hout; T600-N1-D-V2-L50050-G50 EN 1856-1 :2009 …
IsotubePlus DW100/150
DW 100/150 pijp 50 cm lengte
Toevoegen aan winkelwagenISOTUBE Plus lengte: 50 cm Werkende lengte: 40 mm korter 150 mm binnendiameter / 200 mm buitendiameter Inwendig RVS 316L / Uitwendig RVS 304 Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/mc) temperatuurklasse 1200°C / EN 1094-1 Certificering T600 rookkanaal voor gas, lichte stookolie en hout; T600-N1-D-V2-L50050-G70 EN 1856-1 :2009 Geen …
Aduro houtkachels
Jacobus houtkachels
Altech houtkachels
Accente
ÇALIŞKAN
Casiple houtkachels
Charlton & Jenrick Houtkachels
Dovre houtkachels
Jydepejsen houtkachel
Nestor Martin houtkachels
Termatech Houtkachels
Thorma houtkachel
Compleet set voor schuindak
Langs de gevel set
Thorma
MBS
Dovre houtkachels
Jacobus houtkachels
Hark houtkachels
Lacunza houtkachels
Jydepejsen Houtkachels
Mbs houtkachels
Modernline houtkachels
Termatech Houkachels
Enkelwandig kachelpijp Zwart
Enkelwandig kachelpijp Antraciet
Enkelwandig pijp Antraciet
Pelletkachel pijp RVS 80mm
TT pelletkachel pijp EW 100mm
IP Twist Lock 150/200mm zwart
IP Twist Lock 150/200mm
IsotubePlus DW80/130 Zwart
Colt Schoorsteenkappen
Draaikap Dragon Gek
Boldraadroosters
Regenkappen
Regenkap Zwart gepoeder coated
Trekkappen rvs
Turbowent draaikappen
klepsleutel en smoorkleppen
Glasvezelkoord
Inspectieluik roetluik
Isolatie materialen
Kachelglas op maat
Mica
Reparatie artikelen
Verf artikelen
Vermiculiteplaat (binnenwerk kachel)
Schoorsteenveegset met staalborstel
Vloerplaat 2MM staal
1MM verloop zwart
2mm verloop